ساعات کاری شرکت:همه روزه ۸ صبح الی ۱۴ بعداز ظهر

شیراز بلوار قدوسی غربی

نبش کوچه 12 ساختمان خان مصطفی واحد 201

وبلاگ

ادامه مطلب
Blog

دشتستان بزرگ: آئین افتتاح شرکت یکتا انرژی کیهان استان بوشهر، روز گذشته با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش دشتستان بزرگ؛ مدیرعامل شرکت یکتا انرژی کیهان در کشور در این آئین گفت: امروز بیش از 80شعبه در کشور داشته و تا پایان سال 98به 200شعبه می رسد.

برومند افزود: از اهداف این شرکت استفاده از انرژی خورشیدی است، سرمایه گذاری در این زمینه بدون ریسک بوده و می توان با حمایت از آن بهره های لازم را برد.

وی با اشاره به این که ادارات دشتستانی نیز می توانند طبق مصوبه دولت 20درصد از برق مورد نیاز را خود تامین کنند، اضافه کرد: برق تولید شده مستقیم به شبکه وصل شده و هیچ گونه مشکلی در بر ندارد، بزرگ ترین بهره این اقدام نیز خرید تضمینی آن از طرف دولت است.

مدیر عامل شرکت یکتا انرژی کیهان در جنوب کشور (استان های فارس، بوشهر، کهگلویه و بویراحمد، هرمزگان و بندرعباس) در این برنامه گفت: در حال حاظر در جنوب کشور 30شعبه فعال زیر نظر ما می باشد.

رضا ابوالفتحی افزود: مدیریت گفت: در این حوزه چندین بخش داشته که بخش اعظم آن ایجاد بستری مناسب برای اشتغال زایی بوده است.

وی ضمن بیان این که 7هزار وات نیروگاه خورشیدی در دستور کار بوده تا بعد از عید افتتاح شود، اضافه کرد: خورشید در دسترس بوده و هم اکنون با وجود کمبود منابع آبی می توان از آن بهره برد، در این حوزه می توان با پشتکار و تلاش بیش از پیش پیشرو بود.

مدیر عامل شرکت یکتا انرژی کیهان در جنوب کشور اذعان داشت: دولت با خرید تضمینی 20ساله برق، ما را به سرمایه گذاری پایدار و کم ریسک تشویق می کند، خوشبختانه در استان بوشهر روزانه 8ساعت آفتاب مفید وجود داشته و با استفاده از انرژی آن می توان نتیجه بسیار خوبی گرفت.

ابوالفتحی خاطرنشان کرد: در این راستا با کمیته امداد صحبت شده و علاوه بر مشغول به کار کردن مددجویان، وام مورد نیاز نیز به آنان تعلق می گیرد.

شهردار برازجان نیز تصریح کرد: هر منطقه و اقلیمی پتانسیل مخصوص خود را دارد، آفتاب گرم منطقه ما نیز هم نوعی تهدید بوده و هم نوعی فرصت است.

محمدحسن محمدی با اشاره به این که می توان از تهدید انرژی آفتاب اسفاده کرد، افزود: در بحث تمامی رشته ها و موضوعات تاکنون در شهر برازجان درخشیده ایم، ما مسئولین باید همکاری کرده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم، شهر ما با اقلیمی گرم و خشک بوده و نیاز است برای تفریح شهروندان جاذبه هایی را طراحی کرده و رضایت نسبی مردم را جلب کنیم، به طوری که مردم اوقات فراغت خود را در مکان هایی که در نظر گرفته ایم گذرانده و استفاده صحیح را ببرند.