ساعات کاری شرکت:همه روزه ۸ صبح الی ۱۴ بعداز ظهر

شیراز بلوار قدوسی غربی

نبش کوچه 12 ساختمان خان مصطفی واحد 201

اعطای نمایندگی

به شرکت یکتا انرژی کیهان خوش آمدید

شرکت  یکتا انرژی کیهان در راستای اجرای مصوبه هیأت وزیران به شماره ۹۵/۱۴۲۲۷۳/۳۰۰/۱۰۰ مورخه ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ مبنی بر خرید تضمینی برق از تولید کنندگان برق از انرژی های تجدید پذیر به مدت ۲۰ سال، در نظر دارد جهت دسترسی سریع و مطمئن متقاضیان خود و گسترش این طرح در روستاها و مناطق مختلف کشور اقدام به اعطای نمایندگی و عاملیت های فروش مجاز خود در سرتاسر کشور نماید.
این نمایندگان جزئی از خانواده بزرگ امور مشترکین تولید کنندگان برق در هر شهر و استان خواهند بود و ضمن بهره مندی از پورسانت فروش، بهره مندی از هزینه نصب و خدمات دوره ای تا مدت ۲۰ سال می توانند آینده شغلی و مطمئنی را برای خود ترسیم نمایند.
هدف اول: سازمان گسترش طرح با توجه به پتانسیل بالای خورشیدی کشورمان می باشد که طبیعتا از منافع اجرای آن آحاد مردم و مجریان آن بهره مند خواهند شد.
ثبت نام نمایندگی از هدف های اجرای این طرح اشتغال بومیان مناطق و آموزش نیروهای مقیم در منطقه جهت بالا بردن کیفیت در سرعت و خدمات پس از فروش شرکت می باشد.
متقاضیان اخذ نمایندگی و عاملیت فروش می بایست جهت ثبت نام،  فرم درخواست را تکمیل به ایمیل  info@yektaenergi.ir  ارسال نمایند.

لازم به ذکر است برابر اصل ۴۴ قانون خصوصی سازی و قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران ، حداقل ویژگی های ذیل مورد نیاز برای متقاضیان می باشد :

۱حسن شهرت در منطقه
۲تجربه و سابقه مدیریت و یا کارهای اجرایی
۳توانایی مالی راه اندازی دفتر با امکانات جهت ارائه خدمات
۴نداشتن سوء سابقه
۵پایبندی به مقررات جمهوری اسلامی ایران
۶دارا بودن تمکن مالی جهت پیشبرد سیاست های شرکت بنا به مصوبات هیات مدیره جهت توسعه خدمات
۷داشتن معرف کارمند رسمی دولت
۸داشتن امتیاز اهلیت سنجی
۹داشتن تحصیلات حداقل لیسانس